Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu - Online Almanca Kursu

Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Hedefinize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak mı istiyorsunuz ?

Vizenizi alıp biran önce Almanya’da yaşamaya mı başlamak istiyorsunuz? O zaman yoğunlaştırılmış Almanca kursumuz tam size göre!
Yoğunlaştırılmış Almanca kurslarımız 09:00 - 12:10 saatleri arasında haftada 5 kez gerçekleşir ve hedefinize ulaşmak için hızlı ilerlemeyi garanti eder. Almanca yoğunlaştırılmış kurslarımız ile 6 haftada (96 ders saati) yeni bir dil seviyesine (A1-C2) ulaşabilecekseniz. Günlük yoğun tekrarlar ve ödevler, dil gelişiminizi en iyi ve en kalıcı şekilde destekler.
Özellikle hızlı bir şekilde vizeye ihtiyacı olanlar arasında popüler olan yoğunlaştırılmış Almanca kursu, sizin bütün Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, ÖSD Goethe) en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

Online Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Online Almanca Kursu sunan bir eğiticimciyim bunun yanında yoğunlaştırılmış Almanca kursu hizmetide sunuyorum. Bu kurs biçimini daha çok eğitim için acelesi olan öğrenciler tercih ediyor. Diğer Almanca Kurslarından daha hızlı bir biçimde öğrencilere eğitim aktarıyorum. 

Online Almanca Eğitimi almak isteyen kursiyelerin eğer vakti kısıtlıysa yoğunlaştırılmış Almanca Kursunu tercih edebiliyorlar sizde yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış Almanca Kursu eğitimi almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Neden Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

  • Hızlı biçimde Almanca öğrenin
  • Anadili Almanca olan Ertan Doğan'dan eğitim alın
  • Hedefinize yönelik kursa katılın

Yoğunlaştırılmış Almanca kursları, yoğun ve kısa süreli eğitim programlarıdır. Bu tür kurslar, öğrencilere hızlı bir şekilde Almanca öğrenme fırsatı sunar. Yoğunlaştırılmış Almanca kursları, her seviyede öğrenci için mevcuttur ve özellikle acil bir şekilde Almanca öğrenmek isteyenler için idealdir.

Yoğunlaştırılmış Almanca kursları, belirli bir sürede yoğun bir eğitim programı sunar ve öğrencilerin Almanca öğrenmelerine yardımcı olacak birçok aktivite ve materyal içerir. Kurslar genellikle yarım gün veya tam gün şeklinde düzenlenir ve genellikle 2-4 hafta sürer. Yoğunlaştırılmış Almanca kursları, hızlı öğrenme için idealdir ve öğrencilere günlük hayatta kullanabilecekleri temel dil becerilerini öğretir.

Ertan Doğan Almanca kursu olarak biz, öğrencilere Almanca öğrenme konusunda yoğunlaştırılmış bir eğitim programı sunuyoruz. Kurslarımız, uzman öğretmenler tarafından verilir ve öğrencilere hızlı bir şekilde Almanca öğrenmelerine yardımcı olacak özel materyaller ve aktiviteler içerir.

Yoğunlaştırılmış Almanca kurslarımız, özellikle yoğun bir çalışma temposuna sahip olan öğrenciler için idealdir. Kurslarımız, öğrencilerin kısa bir süre içinde temel Almanca becerileri kazanmalarını sağlar. Ertan Doğan Almanca kursu olarak, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir eğitim programı sunuyoruz ve onların hızlı bir şekilde Almanca öğrenmelerine yardımcı oluyoruz.

Ertan Doğan Almanca kursu olarak, yoğunlaştırılmış Almanca kurslarımızın yanı sıra, öğrencilerimize bireysel ve grup dersleri de sunuyoruz. Böylece öğrencilerimiz, Almanca öğrenme hedeflerine uygun olarak en uygun eğitim programını seçebilirler.

profile
Ertan Hoca Hakkında...

Adım Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak tüm seviyelerde Online Almanca eğitimi veriyorum. Doğduğum ve büyüdüğüm yer Viyana ve ana dil olarak Almancayı kullanıyorum.

Öğrenim hayatım boyunca dil öğrenmek benim için apayrı bir tutku idi ve bu tutku üniversitedeki lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettirmeme vesile oldu. Dil öğrenmek kadar, öğretmekten de büyük keyif aldığımı fark etmek beni bir sonraki adıma, Goethe Enstitüsü Ankara’ya, ilerletti. Orada, dillere olan bu tutku ve coşkuyu öğrencilerime mutlulukla aktarmaya devam ettim.

A1'den C2'ye kadar her seviyede Almanca ders verdim ve farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok harika insanla tanıştım. Yıllar içinde birçok sınav formatı hakkında bilgi sahibi oldum ve özellikle Telc ve Goethe B1,B2,C1,C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlaştım.

Yılların verdiği deneyim ve anadilimin Almanca olmasının verdiği avantajlar doğrultusunda Sınavlar için gerekli olan bilgi birikimini, önemli ipuçlarını ve püf noktalarını aktarmaktan gerçekten zevk alıyorum. Yolculuğunuzda sizlere eşlik ederken, derslerimi, konuşma korkunuzu ortadan kaldırmak, sınav, dil bilgisi ve kelime bilgisi için ipuçları vermek ve size hata yapmanın kötü bir şey olmadığını, bir dili gerçekten öğrenebilmek için hata yapabilmeyi ihtiyacınız olduğunu göstermek, prensipleri doğrultusunda şekillendiriyorum.

2023 Yılından itiberen TELC Serfikasına Sahibim!

yılında TELC sertifikasını başarıyla tamamlayarak, dil öğretimindeki uzmanlığımı ve tecrübemi belgeledim. Bu sertifika, Almanca eğitimine olan bağlılığımı ve öğrencilere daha etkili bir şekilde rehberlik etme yeteneğimi yansıtmaktadır

Lisansı Görüntüle

WhatsApp