Online Almanca Akşam Kursu - Online Almanca Eğitimi

Online Almanca Akşam Kursu

Online Almanca Akşam Kursu

Almanca kursu için sadece işten veya üniversiteden sonra mı zamanınız var? O zaman akşam kursumuz tam size göre!
Akşam kurslarımıza 18:30 - 21:40 saatleri arasında haftada 3 kez zaman baskısı olmadan evinizden rahat bir şekilde katılabilirsiniz. Almanca akşam kurslarımız ile 8 haftada (96 ders saati) yeni bir dil seviyesine (A1-C2) ulaşabilecekseniz.
Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, ÖSD, Goethe) hazırlanan kursiyerlerimizle, ek materyaller paylaşılarak hedefinize en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

Online Almanca Akşam Kursu

Online Almanca Kursu hizmeti almak isteyen pek çok kişi çalıştığı için gün içerisinde ki kurslara katılamamaktadır bundan dolayı www.onlinealmancaegitimi.com olarak değerli takipçilerimize online Almanca kursumuzu Akşam saatlerinde sunarak ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. 

Neden Online Almanca Akşam Kursu

  • İstediğiniz akşam saatinde (mesai sonrası) eğitim

  • Size özel eğitim programı

  • İstediğiniz seviyeye kadar gelişim

  • Tüm seviyelerde Almanca Kursu

Online Almanca Akşam Kursu Kimler İçin Uygun ?

Online Almanca Kursu, genel olarak gün içerisinde eğitim için yeterli zamanı olmayan çalışan, öğrenci ya da annelerin akşamları vakit ayırabilecekleri saatlerde düzenlenmektedir. Talep doğrultusunda istediğiniz Almanca seviyesine kadar akşam saatlerinde katılabileceğiniz dersler için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.