Referanslar - Online Almanca Kursu - Ertan Doğan

Eğitimlerime katılan öğrencilerim
Almanca Öğrenmek için en doğru adres

 

Merhabalar Gecen yil Ertan hocadan kurs aldim üstüne birde Ev ve Otel problemimiz oldu yani kisacasi para probelmi Ertan hocamiz duydu bunu ve 2 arkadaş 2 hafta evinde kaldik ve A2 sınavinida 82 puanla gectim ve simdi Almanyadayim .Danke für alles HOCAM

 

Güner Aktürk

 

Alanında sayılı isimlerden. Grammere boğmaz sürekli konuşturur. Gerçekten almanca öğrenmek istiyosanız Ertan Hocam doğru adres ❤️

 

Zeynep Gaye

 

Mükemmel bir kurs, özellikle dili konuşarak öğrenmek istiyorsanız sizin için çok hızlı bir çözüm olur.

 

Tunc Cakan

Dalından koparılmış bir elma kadar taze bilgi ve kaynaklarla güleryüzlü anlayisli Ertan hoca esliginde Muhtesem Almanca lezzeti. Baska yerde bulamazsiniz ????

MUHAMMED SEZER

Ertan Doğan'ı ekşi sözlükteki yorumlarda gördüm, ana dili almanca olması nedeniyle tercih ettim. Eğitim online olduğu için istediğim yerden katılım sağlıyorum. B1'e kadar devam edeceğim.

Ömer T.

Almanyada doktor olmak için bilgi aldığım ve Almanca eğitimi aldığım Ertan Doğan'a teşekkür ederim. Yakın Zaman sonra Almanya'da doktor olarak çalışmaya başlayacağım. 

Meltem M

Almanca Aile birleşim sınavı için onilne almanca kursu arıyordum ve google reklamlarında ilgili kursu buldum. Ertan Hoca sağolsun Almanyanın kapılarını sonuna kadar açtı :)

Rasim M

A1 Almanca aile birleşimi sınavına gireceğim için Erhan Doğan hocamdan eğitim aldım. Eğitim temeli başarılı biçimde atmamı sağladı. Bu sayede Goethe sınavından başarıyla geçtim.

Burak Elmacıoğlu