Online B2 Almanca Kursu - Online Almanca Kursu

Online B2 Almanca Kursu

Online B-2 Almanca Kursu

Temel Almanca dil bilginiz varsa ve B1 Kursunu başaralı bir şekilde tamamladıysanız, B2 Almanca kursu ile dil becerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz
B2 Almanca kursu, kursiyerleri Almanca dilini güvenli bir şekilde hâkim olmaya hazırlayan ileri düzey bir kurstur. Almanya ve Avusturya'daki üniversitelerde eğitim görmek isteyenler için istenilen minimum seviyedir. Ayrıca, Almanya’da dil engeliyle karşılaşmadan çalışmak isteyenler için de uygundur. Almanca B2 Kursunda, karmaşık metinlerde bulunan birçok yeni kelime ve ifadeyi anlamak ve verimli bir şekilde kullanmak için stratejiler geliştirirsiniz.
Almanca B2 Kursu, önceki seviyelerin başarıyla tamamlanmasını gerektirir. B2 seviyesinde Almanca öğrenmek, dilinizi önemli ölçüde zenginleşmesi ve birçok yeni kelime ve dil bilgisi keşfetmek anlamına gelir. Bu nedenle, katılımcının temel bilgilerde herhangi bir boşluk olmaması çok önemlidir. B2 Almanca kursunun ana hedeflerinden biri de Almanca B2 sınavlarına (TELC,ÖSD,TESTDAF,Goethe) etkili bir biçimde hazırlamaktır.
Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, GER, Goethe) hazırlanan kursiyerlerimizle, ek materyaller paylaşılarak hedefinize en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

B-1 Almanca Kursu

B-1 Almanca Kursu dahilinde İş, Okul, hobiler, boş zaman aktiviteleri, rüyalar, hayaller ve ümitler gibi pek çok konu işlenir. Bilgi transferi iyi bir şekilde geliştirilir. Almanca anadil olan pek çok ülkede bu seviye ile hayatınıza devam edebilirsiniz. Online B-1 Almanca kursu ile çok iyi bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilirsiniz. 

Online B-2 Almanca Kursu

Online almanca kursu eğitimi ile çok iyi bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilirsiniz. Tüm eğitim biçimleri online hal almaya başlamış durumda. Ben Ertan Doğan Almanca eğitimi online şekle çevirip siz değerli Almanca öğrencilerine hizmet sunmaya başladım. B-2 Almanca eğitimini almadan önce tabi ki diğer 3 kur’u başarı ile tamamlamanız gerekir.

B-2 Almanca Ne Anlama Geliyor?

Almanya’da çalışmak için mutlaka Almanca öğrenmeniz gerekir pek çok Alman şirketi personellerden en az B-1 Almanca seviyesini kanıtlamasını talep eder.  B-21 Almanca Online eğitimi ile bu seviyeyi öğrenip sonrasında ilgili kurumların sınavlarına girerek B-2 Almanca seviyesini kanıtlayabilirsiniz.

profile
Ertan Hoca Hakkında...

Adım Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak tüm seviyelerde Online Almanca eğitimi veriyorum. Doğduğum ve büyüdüğüm yer Viyana ve ana dil olarak Almancayı kullanıyorum.

Öğrenim hayatım boyunca dil öğrenmek benim için apayrı bir tutku idi ve bu tutku üniversitedeki lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettirmeme vesile oldu. Dil öğrenmek kadar, öğretmekten de büyük keyif aldığımı fark etmek beni bir sonraki adıma, Goethe Enstitüsü Ankara’ya, ilerletti. Orada, dillere olan bu tutku ve coşkuyu öğrencilerime mutlulukla aktarmaya devam ettim.

A1'den C2'ye kadar her seviyede Almanca ders verdim ve farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok harika insanla tanıştım. Yıllar içinde birçok sınav formatı hakkında bilgi sahibi oldum ve özellikle Telc ve Goethe B1,B2,C1,C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlaştım.

Yılların verdiği deneyim ve anadilimin Almanca olmasının verdiği avantajlar doğrultusunda Sınavlar için gerekli olan bilgi birikimini, önemli ipuçlarını ve püf noktalarını aktarmaktan gerçekten zevk alıyorum. Yolculuğunuzda sizlere eşlik ederken, derslerimi, konuşma korkunuzu ortadan kaldırmak, sınav, dil bilgisi ve kelime bilgisi için ipuçları vermek ve size hata yapmanın kötü bir şey olmadığını, bir dili gerçekten öğrenebilmek için hata yapabilmeyi ihtiyacınız olduğunu göstermek, prensipleri doğrultusunda şekillendiriyorum.

2023 Yılından itiberen TELC Serfikasına Sahibim!

yılında TELC sertifikasını başarıyla tamamlayarak, dil öğretimindeki uzmanlığımı ve tecrübemi belgeledim. Bu sertifika, Almanca eğitimine olan bağlılığımı ve öğrencilere daha etkili bir şekilde rehberlik etme yeteneğimi yansıtmaktadır

Lisansı Görüntüle

  • Kursu Çok Beğendim

    Ahmet Ali

    Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

WhatsApp