Online C1 Almanca Kursu - Online Almanca Kursu

Online C1 Almanca Kursu

Online C1 Almanca Kursu

Almanca C1 kursu genellikle yakın gelecekte Almanya’daki üniversitelere kabul edilmeye hazırlanan öğrencilere yöneliktir. Almanca C1 kursuna katılmak için temel ve orta seviye Almanca bilgisine sahip olmanız gerekir.
C1 seviyesindeki Almanca kursumuz, profesyonel dil becerilerinin gelişimini birçok yönden destekler. Ayrıca mesleki alanınızın ötesine geçen bilimsel makaleler ve teknik terimlerle nasıl başa çıkacağınızı da öğreneceksiniz.
C1 düzeyinde, kursiyerlerimiz sadece edebi dil bilgileri ile değil, aynı zamanda farklı deyimler ve lehçelerle de karşılaşacaklar. Almanya’da üniversite okumak ya da çalışmak istiyorsanız, Almanca C1 diploması sizi çok sayıda rakipten hemen ayıracaktır.
C1 Almanca kursunun ana hedeflerinden biri de Almanca C1 sınavlarına (TELC,ÖSD,TESTDAF,Goethe) etkili bir biçimde hazırlamaktır.
Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, GER, Goethe) hazırlanan kursiyerlerimizle, ek materyaller paylaşılarak hedefinize en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

C1 Almanca Kursu

C-1 Almanca ile Almanca bilen insanlar ile çok rahat şekilde iletişim kurabilirsiniz. Toplum içerisinde uzun sohbetler edip, detaylı sorular sorabilirsiniz, net konularda görüşlerinizi bildirebilirsiniz Almanca eğitim almak için bu seviye yeterli sayılabilir. 

Online C1 Almanca Kursu

Online Almanca Kursu C-1 seviyesi; bu seviyeyeden eğitim almadan önce önceki seviyeleri bitirmelisiniz. B2 Almanca kursu ile öncekine göre daha iyi ve akıcı biçimde Almanca konuşacaksınız. Almanca kursumuz tamamen online şekilde uygulanmaktadır. 

Online Almanca Kursu

Tüm sektörlerde olduğu gibi eğitim sektörüde hızla online olarak şekil almaya başladı. Ben Ertan Doğan olarak 15 senedir Almanca eğitimi veren, anadili Almanca olan bir eğitmenim. 2022 yılı itibari ile Online Almanca Kursu amacı ile bir web site açıp eğitimler sunmaya başladım. 

Online Almanca Kursu 

Online Almanca Kursu, 2022 yılında Ertan Doğan tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. İnsanlara internet üzerinden Almanca öğretmeyi hedefleyen Ertan Doğan'ın hedef kitlesi, iş insanları, öğrenciler, Almanyaya gidecek olan insanlardır. 

C1 Almanca Ne Kadar Zamanda Öğrenilir?

Almanca öğrenen pek çok kişi "c1 Almanca seviyesini ne zaman öğrenirim" şeklinde soru sormaktadır. Bu soruya cevap verirken kesinlikle kişinin öğrenme becerisi, yaşı, bildiği diğer diller gibi pek çok faktör önemlidir. Eğitim sürecinde konsantrasyonunu kaybetmeden tüm seviyeleri öz veri ile geçen bir kişi ortalama olarak 1 senede C1 Almanca seviyesine ulaşabilir.

C1 Almanca Öğrenmek Ne İşe yarar?

C1 Almanca seviyesine ulaşmak, Almanca konusunda oldukça iyi bir seviyeye ulaşmış olmanız anlamına gelir. C1 seviyesine ulaşmak, Almanya’da çalışmak, eğitim almak veya orada yaşamak gibi hedeflere ulaşmak için gerekli bir adımdır. Peki, C1 Almanca kursunun sonunda ne yapılabilir?

  1. Goethe-Zertifikat C1 sınavına hazırlanın: C1 seviyesine ulaştıktan sonra, Goethe-Zertifikat C1 sınavına hazırlanarak, bu sınavı geçmek için çalışabilirsiniz. Bu sınav, Almanca dil yeterliliğinizi ölçmek için en popüler sınavlardan biridir.
  2. Almanya’da çalışma veya eğitim fırsatlarına başvurun: C1 seviyesine ulaştıktan sonra, Almanya'da çalışma veya eğitim fırsatlarına başvurabilirsiniz. İyi bir Almanca yeterliliği, Almanya’da yaşayanların yanı sıra diğer Avrupa ülkelerinde de iş imkanları sağlayabilir.
  3. Kendinizi Almanca konuşulan ülkelerde deneyin: C1 seviyesindeki bir öğrenci, Almanca konuşulan herhangi bir ülkede kendisini rahatlıkla ifade edebilir. Bu nedenle, kendinizi Almanca konuşulan ülkelerde denemek, dil becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur.
  4. Almanca konuşan arkadaşlar edinin: C1 seviyesine ulaştıktan sonra, Almanca konuşan arkadaşlar edinmek, dilinizi kullanarak daha fazla pratik yapmanıza yardımcı olabilir. Böylece dilinizi geliştirebilir ve daha akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Ertan Doğan'ın Almanca kursu, öğrencilerinin C1 seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Modern öğretim materyalleri sayesinde, öğrencilerimiz C1 seviyesine kolayca ulaşabiliyorlar. Siz de Ertan Doğan Almanca kursu ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

profile
Ertan Hoca Hakkında...

Adım Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak tüm seviyelerde Online Almanca eğitimi veriyorum. Doğduğum ve büyüdüğüm yer Viyana ve ana dil olarak Almancayı kullanıyorum.

Öğrenim hayatım boyunca dil öğrenmek benim için apayrı bir tutku idi ve bu tutku üniversitedeki lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettirmeme vesile oldu. Dil öğrenmek kadar, öğretmekten de büyük keyif aldığımı fark etmek beni bir sonraki adıma, Goethe Enstitüsü Ankara’ya, ilerletti. Orada, dillere olan bu tutku ve coşkuyu öğrencilerime mutlulukla aktarmaya devam ettim.

A1'den C2'ye kadar her seviyede Almanca ders verdim ve farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok harika insanla tanıştım. Yıllar içinde birçok sınav formatı hakkında bilgi sahibi oldum ve özellikle Telc ve Goethe B1,B2,C1,C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlaştım.

Yılların verdiği deneyim ve anadilimin Almanca olmasının verdiği avantajlar doğrultusunda Sınavlar için gerekli olan bilgi birikimini, önemli ipuçlarını ve püf noktalarını aktarmaktan gerçekten zevk alıyorum. Yolculuğunuzda sizlere eşlik ederken, derslerimi, konuşma korkunuzu ortadan kaldırmak, sınav, dil bilgisi ve kelime bilgisi için ipuçları vermek ve size hata yapmanın kötü bir şey olmadığını, bir dili gerçekten öğrenebilmek için hata yapabilmeyi ihtiyacınız olduğunu göstermek, prensipleri doğrultusunda şekillendiriyorum.

2023 Yılından itiberen TELC Serfikasına Sahibim!

yılında TELC sertifikasını başarıyla tamamlayarak, dil öğretimindeki uzmanlığımı ve tecrübemi belgeledim. Bu sertifika, Almanca eğitimine olan bağlılığımı ve öğrencilere daha etkili bir şekilde rehberlik etme yeteneğimi yansıtmaktadır

Lisansı Görüntüle

WhatsApp