Online B1 Almanca Kursu - Online Almanca Kursu - Ertan Doğan Almanca Eğitmeni

Online B1 Almanca Kursu

Online B-1 Almanca Kursu

Almanca A2 Kursu’nu başarıyla tamamladınız ve Almancanızı bir ileri seviyeye mi taşımak istiyorsunuz? O zaman B1 Almanca Kursumuz tam size göre!
Almanca zor bir dil olarak görülse bile, sizi kelime dağarcığınızı ve temel Almanca dil bilginizi daha da genişletmekten ve pekiştirmekten alıkoyacak hiçbir şey yoktur.
Güncel konular etrafında ve ana dili Almanca olan öğretmenler eşliğinde kelime dağarcığını genişletmek ve etkili iletişim kurmak isteyenler için Almanca B1 kursu ’nu öneriyoruz.
Almanca B1 kursu, hedeflerinize hızlı bir eğlenceli bir şekilde ulaşabilmeniz için metodik ve sistematik olarak şekillendirilmiştir.
Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, ÖSD, Goethe) hazırlanan kursiyerlerimizle, ek materyaller paylaşılarak hedefinize en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

B-1 Almanca Ne Kadar Zamanda Öğrenilir?

B-1 Almanca Kursu, pek çok insanın özellikle Almanya'da eğitim almayı hedefleyen insanın öğrenmek istediği Almanca Dil seviyesidir. B1 Almanca Kaç Ayda Öğrenilir sorusuna gelecek olursak. Eğitim alacak olan kişi öncesinde mutlaka gereken seviyeye kadar Almanca kursu almış olmalıdır. Eğer gereken şartlar sağlandıysa B1 için ortalama bir süre vermek doğru olmasa da 3 ay gibi bir süre yeterli olacaktır. Ancak elbette kişinin aldığı ders sayısı çok önemli. 

Online Almanca Kursu B1

B1 seviyesine kadar Almancayı internet üzerinden online biçimde öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ertan Doğan olarak ben 15 senedir aktif olarak Almanca eğitimi sunuyorum. Pek çok kişiyi ilgi Almanca sınavlarına hazırladım ve pek çok kişi Almanya'da doktor olabilmesi için eğittim. Online B1 Almanca kursu için hemen benimle iletşime geçebilirsiniz. 

profile
Ertan Hoca Hakkında...

Adım Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak tüm seviyelerde Online Almanca eğitimi veriyorum. Doğduğum ve büyüdüğüm yer Viyana ve ana dil olarak Almancayı kullanıyorum.

Öğrenim hayatım boyunca dil öğrenmek benim için apayrı bir tutku idi ve bu tutku üniversitedeki lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettirmeme vesile oldu. Dil öğrenmek kadar, öğretmekten de büyük keyif aldığımı fark etmek beni bir sonraki adıma, Goethe Enstitüsü Ankara’ya, ilerletti. Orada, dillere olan bu tutku ve coşkuyu öğrencilerime mutlulukla aktarmaya devam ettim.

A1'den C2'ye kadar her seviyede Almanca ders verdim ve farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok harika insanla tanıştım. Yıllar içinde birçok sınav formatı hakkında bilgi sahibi oldum ve özellikle Telc ve Goethe B1,B2,C1,C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlaştım.

Yılların verdiği deneyim ve anadilimin Almanca olmasının verdiği avantajlar doğrultusunda Sınavlar için gerekli olan bilgi birikimini, önemli ipuçlarını ve püf noktalarını aktarmaktan gerçekten zevk alıyorum. Yolculuğunuzda sizlere eşlik ederken, derslerimi, konuşma korkunuzu ortadan kaldırmak, sınav, dil bilgisi ve kelime bilgisi için ipuçları vermek ve size hata yapmanın kötü bir şey olmadığını, bir dili gerçekten öğrenebilmek için hata yapabilmeyi ihtiyacınız olduğunu göstermek, prensipleri doğrultusunda şekillendiriyorum.

  • kurs

    kurs

    asdasdasdsad

WhatsApp