Online C-1 Almanca Kursu - Online Almanca Eğitimi

Online C-1 Almanca Kursu

Online C-1 Almanca Kursu

Almanca C1 kursu genellikle yakın gelecekte Almanya’daki üniversitelere kabul edilmeye hazırlanan öğrencilere yöneliktir. Almanca C1 kursuna katılmak için temel ve orta seviye Almanca bilgisine sahip olmanız gerekir.
C1 seviyesindeki Almanca kursumuz, profesyonel dil becerilerinin gelişimini birçok yönden destekler. Ayrıca mesleki alanınızın ötesine geçen bilimsel makaleler ve teknik terimlerle nasıl başa çıkacağınızı da öğreneceksiniz.
C1 düzeyinde, kursiyerlerimiz sadece edebi dil bilgileri ile değil, aynı zamanda farklı deyimler ve lehçelerle de karşılaşacaklar. Almanya’da üniversite okumak ya da çalışmak istiyorsanız, Almanca C1 diploması sizi çok sayıda rakipten hemen ayıracaktır.
C1 Almanca kursunun ana hedeflerinden biri de Almanca C1 sınavlarına (TELC,ÖSD,TESTDAF,Goethe) etkili bir biçimde hazırlamaktır.
Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, GER, Goethe) hazırlanan kursiyerlerimizle, ek materyaller paylaşılarak hedefinize en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

C-1 Almanca Kursu

C-1 Almanca ile Almanca bilen insanlar ile çok rahat şekilde iletişim kurabilirsiniz. Toplum içerisinde uzun sohbetler edip, detaylı sorular sorabilirsiniz, net konularda görüşlerinizi bildirebilirsiniz Almanca eğitim almak için bu seviye yeterli sayılabilir. 

Online C-1 Almanca Kursu

Online Almanca Kursu C-1 seviyesi; bu seviyeyeden eğitim almadan önce önceki seviyeleri bitirmelisiniz. B2 Almanca kursu ile öncekine göre daha iyi ve akıcı biçimde Almanca konuşacaksınız. Almanca kursumuz tamamen online şekilde uygulanmaktadır. 

Online Almanca Kursu

Tüm sektörlerde olduğu gibi eğitim sektörüde hızla online olarak şekil almaya başladı. Ben Ertan Doğan olarak 15 senedir Almanca eğitimi veren, anadili Almanca olan bir eğitmenim. 2022 yılı itibari ile Online Almanca Kursu amacı ile bir web site açıp eğitimler sunmaya başladım. 

Online Almanca Kursu 

Online Almanca Kursu, 2022 yılında Ertan Doğan tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. İnsanlara internet üzerinden Almanca öğretmeyi hedefleyen Ertan Doğan'ın hedef kitlesi, iş insanları, öğrenciler, Almanyaya gidecek olan insanlardır. 

C-1 Almanca Ne Kadar Zamanda Öğrenilir?

Almanca öğrenen pek çok kişi "c1 Almanca seviyesini ne zaman öğrenirim" şeklinde soru sormaktadır. Bu soruya cevap verirken kesinlikle kişinin öğrenme becerisi, yaşı, bildiği diğer diller gibi pek çok faktör önemlidir. Eğitim sürecinde konsantrasyonunu kaybetmeden tüm seviyeleri öz veri ile geçen bir kişi ortalama olarak 1 senede C1 Almanca seviyesine ulaşabilir.