telc B1, B2 ve telc C1 Hochschule sınav hazırlık kursları - Online Almanca Eğitimi

telc B1, B2 ve telc C1 Hochschule sınav hazırlık kursları

telc B1, B2 ve telc C1 Hochschule sınav hazırlık kursları

Almanya’da okumak ya da çalışmak isteyen yabancı vatandaşlardan dil becerilerini genellikle dil sertifikaları ile kanıtlaması istenmektedir. Avrupa çapında geçerliliği olan telc dil sertifikası ile dil becerilerinizi kolayca ve profesyonelce kanıtlayabilirsiniz. Telc sınavınızı vakit kaybetmeden geçmeniz için sizlere özel telc hazırlık kurslarımızı sunuyoruz. telc sınavınızda mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeniz için Ertan Hoca, sizlere özel hazırlanmış materyaller, deneme sınavları ve ipuçları ile kapsamlı ve etkili bir hazırlık süreci vaat ediyor.

Optimal hazırlık
Kullanılan materyaller, yapısal olarak telc sınavlarına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Sınavın her bölümünü detaylı bir şekilde ele alarak sınav korkunuzu ortadan kaldırılıyoruz.
Teknikleri öğrenin
Yazma bölümü için konuşma kalıpları ve yapılandırma egzersizleri ile, sınavda zaman baskısı altında olsanız bile iyi bir mektup yazmanıza sağlanacaktır. Konuşma bölümüne, özel kelime dağarcığı ile eşli ya da grup etkinlikleri ile hazırlanacaksınız. Ayrıca Okuma ve Dinleme bölümlerinde başarılı olmak için gerekli teknikler gösterilecektir.