Yeni başlayanlar için Almanca Kursu (A1+A2) - Online Almanca Kursu - Online Almanca Kursu

Yeni başlayanlar için Almanca Kursu (A1+A2) - Online Almanca Kursu

Almanca öğrenmek istiyorsunuz ve Almanca bilginiz hiç yok mu? O zaman yeni başlayanlar için olan bu kurs tam size göre. A1 seviyesinden başlayarak, Ertan hoca sizlere Almancaya eğlenceli bir giriş sunar. A2 seviyesiyle devam ederek dili adım adım öğrenin ve Alman kültürünü yakından tanıyın. Derslerimizde konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerine odaklanarak sizleri sadece TELC, Goethe, ÖSD, TestDaF sınavlarına değil aynı zamanda B1 kursuna da en iyi şekilde hazırlıyoruz.
 

Almanca öğrenmek isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenler için "Yeni Başlayanlar İçin Almanca Kursu" mükemmel bir başlangıç noktası sunar. Almanca, global bir dil olarak birçok kapıyı açabilir ve "Online Almanca Kursu" ile dil öğrenimi hiç olmadığı kadar erişilebilir hale gelmiştir.

Online Almanca Kursu ile Kolayca Almanca Öğrenin

  • Yeni başlayanlar için Almanca Kursunu başarıyla tamamladığınızda;
  • Günlük basit konuşmaları anlayıp iletişim kurabileceksiniz 
  • Bankalar ’da ve yetkili makamlar ’da formları doldurabileceksiniz.
  • Günlük hayatta soru sorabilecek ve yanıtlayabileceksiniz.
  • Basit notlar ve mektuplar yazabileceksiniz.
  • A2 seviyesinde Almanca sınavlarına (TELC/GOETHE/ÖSD) en iyi şekilde hazır olacaksınız. 
  • B1 Kursu için gerekli bilgi ve beceriye sahip olacaksınız.

"A1 Almanca Kursu" ile Almanca'ya adım adım giriş yapın. Bu kurs, Almanca'ya tamamen yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve temel dil bilgisi kuralları, günlük kullanım için gerekli kelime dağarcığı ve temel ifadelerle donatılmıştıGelişim İçin A2 Almanca Kursu
 

"A2 Almanca Kursu", Almanca bilgisini bir üst seviyeye taşımak isteyenler için idealdir. Bu kurs, günlük basit konuşmaların ötesine geçmenizi, daha karmaşık dil yapılarını anlamanızı ve kullanmanızı sağlar. Bankalarda, resmi makamlarda formlar doldurma yeteneği gibi pratik beceriler kazanacaksınız.

Online Almanca Kursu 

Online Almanca kursuna katılırsanız istediğiniz yerden Almanca eğitimi alabileceksiniz. Günümüzde pek çok eğitim türü dijitalleşmektedir. Ertan Doğan olarak bende Almanca eğitimlerini online haline getirerek değerli Almanca öğrencilerine yeni nesil bir hizmet sunmak istedim. 

Neden Online Almanca Eğitimi

Online eğitim biçimlerinin geleneksel eğitim metodlarından daha verimli olduğu gözlemlenmiştir. Öğrenciler evlerinden ya da rahat hissettikleri yerlerden derslere katılım sağlayınca öğrenme oranları daha yüksek olabiliyor. Online Almanca Kursları son zamanlarda diğer dil eğitimleri gibi online şekle evrilmiş durumdadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri 2020 yılında yaşadığımız pandemidir. 

Almancayı Sıfırdan Öğrenmek;

Almanca öğrenmek anadili Türkçe olan insanlar için oldukça zor gelebilir. Özellikle Almancaya yeni başlayanlar için bu ciddi şekilde hissedilebilir. Almancada Türkçede olmayan birkaç kavram var. Meşhur artikeller ayrıca isme ve eyleme duruma göre değişen edatlar. Bu iki faktör Almanca Öğrenmeyi zorlaştırıyor olabilir.  

Almancaya yeni başlayacak olanların içini rahatlatalım; bunlar haricinde ki dil bilgisi kuralları bir kere öğrenildiği zaman dihinde daha kolay yer tutuyor. Bundan dolayı sıfırdan Almanca öğrenmek tamamen zordur diyemeyiz. 

Peki sıfırdan Almanca öğrenirken Almanca kursunun yanında neler yapabilirsiniz;

  • Bulmaca çözer gibi egzersizler çöz,
  • görsel ve duysal materyalleri incele,
  • beğendiğin materyallerdeki bilgileri mümkün olduğunca çok tekrar et.

Kendinizi Almanca ile Tanıtın

Almanca öğrenmek, yeni insanlarla tanışma ve Almanca konuşulan ülkelerdeki yaşam için büyük fırsatlar sunar. "A1 Almanca Kursu" ve "A2 Almanca Kursu", Almanca'yı sıfırdan öğrenmek ve kendinizi Almanca olarak ifade etmek isteyen herkes için mükemmel bir başlangıçtır.

Almanca öğrenmenin yolculuğuna "Online Almanca Kursu" ile başlayın ve Almanca dil becerilerinizi geliştirerek yeni ufuklar keşfedin. Ertan Doğan'ın rehberliğinde, dil öğreniminin keyfini çıkarın ve Almanca'yı etkili bir şekilde kullanmanın kapılarını aralayın. Kayıt ve daha fazla bilgi için Online Almanca Eğitimi adresini ziyaret edin.

profile
Ertan Hoca Hakkında...

Adım Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak tüm seviyelerde Online Almanca eğitimi veriyorum. Doğduğum ve büyüdüğüm yer Viyana ve ana dil olarak Almancayı kullanıyorum.

Öğrenim hayatım boyunca dil öğrenmek benim için apayrı bir tutku idi ve bu tutku üniversitedeki lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettirmeme vesile oldu. Dil öğrenmek kadar, öğretmekten de büyük keyif aldığımı fark etmek beni bir sonraki adıma, Goethe Enstitüsü Ankara’ya, ilerletti. Orada, dillere olan bu tutku ve coşkuyu öğrencilerime mutlulukla aktarmaya devam ettim.

A1'den C2'ye kadar her seviyede Almanca ders verdim ve farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok harika insanla tanıştım. Yıllar içinde birçok sınav formatı hakkında bilgi sahibi oldum ve özellikle Telc ve Goethe B1,B2,C1,C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlaştım.

Yılların verdiği deneyim ve anadilimin Almanca olmasının verdiği avantajlar doğrultusunda Sınavlar için gerekli olan bilgi birikimini, önemli ipuçlarını ve püf noktalarını aktarmaktan gerçekten zevk alıyorum. Yolculuğunuzda sizlere eşlik ederken, derslerimi, konuşma korkunuzu ortadan kaldırmak, sınav, dil bilgisi ve kelime bilgisi için ipuçları vermek ve size hata yapmanın kötü bir şey olmadığını, bir dili gerçekten öğrenebilmek için hata yapabilmeyi ihtiyacınız olduğunu göstermek, prensipleri doğrultusunda şekillendiriyorum.

2023 Yılından itiberen TELC Serfikasına Sahibim!

yılında TELC sertifikasını başarıyla tamamlayarak, dil öğretimindeki uzmanlığımı ve tecrübemi belgeledim. Bu sertifika, Almanca eğitimine olan bağlılığımı ve öğrencilere daha etkili bir şekilde rehberlik etme yeteneğimi yansıtmaktadır

Lisansı Görüntüle

WhatsApp