Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu - Online Almanca Eğitimi

Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Hedefinize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak mı istiyorsunuz ?
Vizenizi alıp biran önce Almanya’da yaşamaya mı başlamak istiyorsunuz?


O zaman yoğunlaştırılmış Almanca kursumuz tam size göre!
Yoğunlaştırılmış Almanca kurslarımız 09:00 - 12:10 saatleri arasında haftada 5 kez gerçekleşir ve hedefinize ulaşmak için hızlı ilerlemeyi garanti eder. Almanca yoğunlaştırılmış kurslarımız ile 6 haftada (96 ders saati) yeni bir dil seviyesine (A1-C2) ulaşabilecekseniz. Günlük yoğun tekrarlar ve ödevler, dil gelişiminizi en iyi ve en kalıcı şekilde destekler.
Özellikle hızlı bir şekilde vizeye ihtiyacı olanlar arasında popüler olan yoğunlaştırılmış Almanca kursu, sizin bütün Almanca sınavlarına (Telc, Testdaf, ÖSD Goethe) en iyi şekilde hazırlanmanız sağlanacaktır.
Sertifikalı öğretmen eşliğinde, Avrupa referans çerçevesine (GER) dayalı harika öğretim içerikleri ile eğlenerek Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın.

Online Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

Online Almanca Kursu sunan bir eğiticimciyim bunun yanında yoğunlaştırılmış Almanca kursu hizmetide sunuyorum. Bu kurs biçimini daha çok eğitim için acelesi olan öğrenciler tercih ediyor. Diğer Almanca Kurslarından daha hızlı bir biçimde öğrencilere eğitim aktarıyorum. 

Online Almanca Eğitimi almak isteyen kursiyelerin eğer vakti kısıtlıysa yoğunlaştırılmış Almanca Kursunu tercih edebiliyorlar sizde yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış Almanca Kursu eğitimi almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Neden Yoğunlaştırılmış Almanca Kursu

  1. Hızlı biçimde Almanca öğrenin
  2. Anadili Almanca olan Ertan Doğan'dan eğitim alın
  3. Hedefinize yönelik kursa katılın
  4. Hızlı ve verimli Online Almanca Kursumuza katılmak için hemen iletişime geçin.