Online Almanca Eğitmeni Ertan Doğan Kimdir? - Online Almanca Eğitimi

Online Almanca Eğitmeni Ertan Doğan Kimdir?

Online Almanca Eğitmeni Ertan Doğan Kimdir?

Ertan Doğan, ana dili Almanca olan Almanca Öğretmenidir. Yaklaşık olarak 16 senedir tüm seviyelerde Almanca Eğitimi sunuyor. Online olarak ise 2022 yılından bu yana öğrencilere hizmet veriyor. Online Almanca Kursu şeklinde arama yapan pek çok öğrenci öncelikle Ertan Doğan’ın internetteki izlerine rastlıyor. Online Kurslara a1’den C2 seviye Almancaya kadar pek çok seviyede ders sunan Ertan Doğan’ın aynı zamanda TELC Sertifikası vardır.

Online Almanca Eğitmeni Ertan Doğan Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu daha sonra Ankara Goethe Enstitüsünde öğrencilere dil eğitimi sundu. Almanca ana dili olduğu için öğrencilere Almanca Öğretmekten oldukça keyif alan Ertan Doğan Online Almanca Eğitimi isimli siteyi kurarak daha geniş kitlelere hitap etmeyi hedefledi.

Kısaca Ertan Doğan, Online Almanca Kursu hizmeti sunuyor ve 16 yılı aşkın süredir Ankara’da fiziksel olarak dil eğitimi veriyor. Deneyimli ve iyi bir eğitimci olan Ertan Doğan’ın hizmetlerinden faydalanmak ya da bilgi almak için her zaman iletişime geçebilrisiniz.